Napsali o nás

 
Lhotákovi a Jordákovi

Pane Kratochvíle, ještě jednou díky za profesionální přístup a ochotu, která je v dnešní době nevídaná. Byli jsme maximálně spokojeni jak my, tak i známí, kterým jste hřiště rovněž dělal a stavěl. Jednak s vaší perfektně odvedenou prací, ale ceníme si i vstřícnosti, spolehlivosti a dodržení termínů. Můžeme všem jen vřele doporučit. Přejeme hodně štěstí a spokojenosti, jak v profesi, tak i v osobním životě.

 
Lidy Garra Chytilová

Milý, lidský přístup a profesionalita. I díky Vám naše zahrada ožívá . Děkuji.

 
Miloš Dermišek

Profesionalni pristup, kvalitni prace a ferove jednani. Jednoznacne doporucuji! 

 

Martina Bartáková

Dodaní až do domu, veškeré vysvětlení a dokumentace do emailu, kvalitní dřevo a odvedená práce, hřiště je bytelné, moc se těšíme, až ho dětem postavíme.

 

Ludmila Chytilová:

“Přidávám kladné hodnocení. Profesionálně provedená práce, milý lidé... Já jsem nemusela dělat nic. Jen si přát :). Děkujeme.”

 

Irena Elstnerová:

“Velice ochotné jednání, dodání během pár dní, smontování během hodiny a hřiště můžeme jen a jen doporučit. Jsme velice spokojeni.”

 

Michal Bouzek:
 
“Skvělá komunikace,výborné jednání,vynikajcí odvedená práce na super hřišti. Děti mohou doporučit”
 
 
mknopp:
 
“Děkuji moc za pefektně odvedenou práci. Velmi oceňuji rychlou reakci od prvotního projeveného zájmu až po samotnou realizaci včetně zodpovězení všech otázek ještě před zadáním objednávky. Velice vstřícné a ochotné jednání obchodníka od zadání objednávky až po samotnou realizaci. Výrobek byl dodán o několik dní dříve před sjednaným termínem ve výborné kvalitě v přesně sjednaném rozsahu. Perfektní přístup a výborně odvedená práce - dopručuji všem.”
 
 
RMarci:
 
“Maximalni spokojenost, pan nam vysel ve vsem vstric, vrele jej vsude doporucuju!!!”
 
 
m jezdik:
 
“Maximální spokojenost. Doporučuji.”
 
 
Jitka S.:
 
“Maximální spokojenost naprosto se vším. Vstřícné jednání, na přání je p. Kratochvíl schopen upravit či dodat téměř vše. Rychlé dodání, kvalitní zpracování, parádní cena. Děti jsou na bytelném hřišti se spoustou prvků neskutečně spokojené a šťastné. Děkujeme a vřele doporučujeme!”
 
 
Petra Krámková:
 
“Perfektní, velké hřiště upravené přesně dle našich představ. Bytelné, pevné. Jednoznačně doporučuji, navíc s tak příjemným a vstřícným jednáním se člověk dnes už tak často nesetká, což je obrovské plus.”